Proč Believe IT

Believe IT – VĚŘ V TO!!

Víra v úspěch + snaha

vás přivedou k úspěchu.

Víra může být různá - víra ve vesmír, víra v zítřek, víra v člověka, víra ve vlastní schopnosti, víra v osud a pro někoho víra v Boha.
Věřit něčemu musíme - pokud nevěříme, nikam nedojdeme. 

Ukažme si to na příkladu, který zažil snad každý z nás - jste u zkoušky - maturitní zkoušky, zkoušky na školu, nebo jakékoli jiné. Když jdete na tuto zkoušku s VÍROU  v sama sebe, ve své znalosti, nebo vírou ve štěstí - zkoušku uděláte ani nevíte jak. Když ale na zkoušku jdete s VÍROU, že nic neumíte, že si na vás zkoušející zasedli, že si vytáhnete špatnou otázku, také se vám to splní - a zkoušku skutečně neuděláte. 

Víra je zkrátka všudypřítomná a náš život vede dobrým, nebo špatným směrem - záleží na tom, čemu věříme.

Chceme do vašich životů přinést VÍRU. VÍRU  ve vás samotné a VÍRU  v to, že vesmír je na vaší straně. Chceme aby jste měli připomínku toho, že dokážete, cokoli si usmyslíte stále na očích a věřili tomu. 

Proto BELIEVE IT!

Naším symbolem, který vám chceme předat je  SLUNCE, které naleznete také u našeho loga, na náramcích. SLUNCE je pro nás symbolem pohody, symbolem energie a radosti. Slunce vás bude na našich náramcích doprovázet a toto vše vám zprostředkovávat. Klid, pohodu, energii, radost, smích - chceme totiž abyste měli víru i v krásné dny. Pro nás je Slunce mnohem víc - pro nás je symbolem Víry, symbolem života, svobody, symbolem přítomného okamžiku. Třeba se tím stane i pro vás.

Lidi, kteří dosáhnou úspěchu se odlišují od těch, kteří úspěchu nikdy nedosáhnou právě tím tom, že věří. Věří tomu, že mají větší schopnosti, než ostatní, věří ve své znalosti, věří ve svoji vyjímečnost, věří v to, že úspěch je jejich osudem. A pak jsou ti druzí - ti tomuhle nevěří, nebo si i myslí, že věří, ale v jejich mysli jsou pochybnosti.

Jak tedy VĚŘIT tak aby se vám splnila vaše přání a cíle?
Asi nesdělíme nic nového, když napíšeme, že především musíte CHTÍT. A co možná úplně nevíte - musíte SE CÍTIT DOBŘE. Pokud jste spokojeni v tom, že jeden neúspěch střídá druhý, nebo že chodíte na 8 hodin do práce a nemáte žádné větší sny, pak je to v pořádku. Pak nemusíte nic měnit. 
Ale VÍRU přesto mít můžete. V to, že každé ráno vyjde Slunce, v to, že vás má okolí rádo, to, že vám zůstane práce, to, že zítra bude pěkný den.
Vraťme se ale k lidem, kteří chtějí něco ve svém životě změnit a zatím se jim to nedařilo. 
K lidem, kteří mají slabou víru ve svůj úspěch, v lepší zítřek.

Především je potřeba postupovat pomalu. 
Nemůžete si myslet, že se dnes k něčemu rozhodnete, budete sedět, usilovně věřit a ono se to zítra splní. 
Začněte maličkostmi. Třeba vírou v to, že ten den půjde vše dobře a nic nezkazíte. Tedy v to, že bude vše v pohodě. Můžete začít vírou v to, že budete ve společnosti sebejistý a vtipní. To vše jsou maličkosti. Nebo mějte neotřesitelnou víru v to, že dokážete opravit rozklíženou židli.
Zkrátka začněte s maličkostmi. Jakmile budete sebejistí a budete mít víru v několik maličkostí, nebude pro vás problém mít víru i ve větší věci, větší cíle ve vašem životě.

Víra nestačí - musí přijít i činy.
Tady je to jednoduché - když budete věřit, že dokážete uvařit úžasnou polévku a budete sedět na židli a koukat na varnou desku, nikdy tu polévku neuvaříte - natož dobrou. Takže k víře v cíle, v úspěch, ve zdraví, v seznámení, v...v cokoli musíte vyvinout i snahu aby to dopadlo podle vašich představ.

Vytrvalost je základ.
Můžete mít víru v cokoli, ale samozřejmé je, že ne vše se vám podaří na poprvé. Je tedy třeba cvičit, zkoušet, vytrvat. Ano - ono to nápadně připomíná učení se něčemu. Vždyť když se něco učíte, nakonec to zvládnete. To je pravda. Ale pokud v sebe a ve svůj cíl nebudete mít VÍRU pak nejen, že se nic nenaučíte, ale brzy toho učení i necháte. Zkrátka to vzdáte.

V našem blogu se budeme VÍŘE ve vlastní schopnosti, VÍŘE v dosažení cílů, v pohodový život věnovat ještě několikrát.

Nyní bychom ale chtěli napsat, že naše náramky nesou dvě poselství - to první je Believe IT. Věř tomu, nebo Věř v to! 
A druhé poselství je, že ne každý umí vše. Proto jsme se rozhodli vytvořit náramky podle ARCHETYPŮ. Ty nám řeknou jací jsme, co je naší prioritou, možná i to, kam bychom mohli směřovat.

Believe IT nám tedy do života přináší VÍRU a posiluje ji.

ARCHETYPÁLNÍ náramky pak posilují náš archetyp - naše schopnosti, naši přirozenost a to, co je nám blízké.

Je možné, že se ve svém Archetypu nenajdete, budete mít pocit, že to přece nejste vy. V první řadě by jste k sobě měli být upřímní. A pokud to ani pak nebudete vy, koukněte na Archetyp který je nejblíže vašemu - někdy to tak je. A hlavně - v člověku jsou zpravidla zastoupeny dva Archetypy - ale jeden je vždy dominantní.

A ještě pro vás máme jeden bonus - jde o AUTORSKÉ náramky, kdy pro vás vybíráme kameny, které souzní mezi sebou, ale také s vaším Archetypem. Jistě - dříve, nebo později na netu najdete jednotlivé náramky, které budou podobné. Věřte ale, že to budou buď kopie našich náramků, nebo čistá náhoda. Nikdy ale nenajdete stejnou sadu. Sadu, která jako celek bude posilovat vaši VÍRU a bude posilovat vaše schopnosti, vaše nadání, bude vám pomáhat v dosažení vašich cílů. Věříme také, že vám přinesou do života krásu a radost.

Přejeme vám tedy aby vám Víra ve vás samotné pomohla v uskutečnění snů a v pohodovém životě.

Věříme, že vám náramky od nás nejen pomohou v cestě vpřed, ale budou se vám i líbit.

Mějte fajn den Gaby ❤️